Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij

SPEŁNIAMY

OCZEKIWANIA

KAŻDEJ PUBLICZNOŚCI

I MAMY NA TO SWOJE
SPOSOBY!

O NAS

Jeżeli potrzebny jest Państwu zespół na wesele lub inną okoliczność, który zapewni gościom znakomitą zabawę, to z pełną odpowiedzialnością polecamy swoje usługi!

Występujemy przede wszystkim jako zespół weselny, lecz oczywiście możemy zagwarantować w pełni profesjonalną oprawę muzyczną wszelkim innym uroczystościom. Sprawdzimy się więc jako zespół na studniówkę, festyn, imprezę firmową itp.

Zdajemy sobie sprawę, że dobry zespół muzyczny na wesele powinien nie tylko poprawnie odegrać szereg utworów, ale musi umieć rozemocjonować słuchaczy. Podobnie jest oczywiście w przypadku wszelkich innych okoliczności, które organizatorzy decydują się urozmaicić występem zespołu muzycznego.


  • Gitara Elektryczna , Wokalista , Instrumenty
    perkusyjne (Bongosy,Kongi)

  • Wokalistka,
    Konferansjerka, Kierownik Zespołu

  • Instrumenty klawiszowe, Wokalista,
    Realizator Dźwięku, Konferansjer


Znakomita kapela na wesele potrafi sprawić, że goście długo wspominają ten ważny moment. Taki efekt jest zawsze naszym celem i z dumą możemy stwierdzić, że udaje nam się go osiągnąć. Jest tak przede wszystkim dlatego, że muzyka jest naszą prawdziwą pasją. Dysponujemy własnym transportem, dzięki czemu świadczymy usługi nie tylko w województwie lubuskim, ale na terenie całego kraju.

NASZAGALERIA


ZOBACZ WIĘCEJ